תקנון

א. הגדרות 

בתקנון זה יהיו למונחים המוגדרים בו המשמעות שלהלן:

העוסק/החברה – בלונז – ח.פ: 516470416, שמשרדה הרשום הוא ברחוב נתיבות 1 הרצליה.

האתר – אתר האינטרנט בכתובת: www.balonz.co.il

המוצרים – המוצרים המופיעים באתר ומוצעים למכירה.

יום עסקים – ימי חול (ראשון עד חמישי), לא כולל: יום ביצוע ההזמנה, ימי שישי, ימי שבת, ערבי חג, חג, שבתון, חול המועד וימי זיכרון.

משתמש/ת – כל אדם העושה שימוש באתר, בשירותים ובתכנים הכלולים בו, לרבות הזמנת ורכישת מוצרים.

אתר BALONZ.CO.IL (“האתר”) המופעל ע”י העוסק בלונז – אלית שמש (“עוסק מורשה” או “החברה”) ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת בלונים ומוצרים לאירועים (“המוצר”).

האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.

עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

הרכישה

האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.

ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.

הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע”י חברת האשראי.

מחיר המוצר באתר כולל את המע”מ.

החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

החזרות וביטולים

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981.

בקשות אחרות לביטול הזמנה יהיו בשיקולה הבלעדי של החברה. 

בלונז לא תקבל החזרות של מוצריה לאחר שהגיעו לבית הלקוח. 

התמונות באתר הינן להמחשה בלבד ועל אף שהינן מייצגות באופן הקרוב ביותר את המראה הסופי של המוצר,  החברה לא תוכל לקבל בקשות להחזר או זיכוי עבור מוצרים בטענה שלא קלעו לטעמו של הלקוח. 

החברה לא תהיה אחראית למצבים בהם המוצר נפגם. על מנת לשמור על עמידות המוצר ככל הניתן החברה תפרט  המלצות אחסנה.

במקרה בו החברה ראתה לנכון כי יש לפצות את הלקוח, גובה הפיצוי לא יהיה בשום מקרה גבוה מערך המוצרים שנרכשו. 

שירות הלקוחות עומד לרשותכם כל יום בין השעות 9:00 ל17:00 ובימי ו’ וערבי חג בין 9:00 ל-13:00.

 בטלפון 054-8787319 בכתובת הדואר האלקטרוני [email protected]

אספקה והובלת המוצר

החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך מינימום 2 ימי עסקים.

החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.

משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע”י הלקוח בעת הרכישה, ויש באפשרות הלקוח לאסוף את המוצר ממשרדי החברה באופן עצמאי בתיאום מראש בלבד. 

מחיר המוצר אינו כולל את עלות המשלוח. עלות המשלוח תופיע בשורה נפרדת. 

במידה וקיבלתם משלוח ובו חסרים פריטים או שנפלה טעות בביצוע ההזמנה או שאי אילו מהפריטים פגומים, אנא צרו עמנו קשר באופן מידי ואנו נעשה את מירב המאמצים על מנת לטפל בפנייתכם. 

 בטלפון 054-8787319 או בכתובת הדואר האלקטרוני [email protected]

אספקה – הזמן הנקוב הוא בימי עסקים בלבד(ימים ראשון עד חמישי בשעות הפעילות 9:00-20:00 ובימי שישי וערבי חג בשעות 9:00-15:00. 

אספקה תעשה אך ורק לישובים המפורטים באתר האינטרנט של החנות ובמגבלת השעות המצוינת בצמוד לכל יעד. 

בהזמנה דרך אתר האינטרנט קיימת אפשרות ללקוח לבחור חלון זמנים מועדף למסירת המשלוח. זוהי העדפה בלבד, בלונז תעשה את מירב המאמצים על מנת לספק את ההזמנה לכתובת שנמסרה בחלון הזמן המועדף שנבחר. יחד עם זאת, אין לראות באמירה זו משום התחייבות בלונז לפעול על סמך העדפת זמן המשלוח שנבחרה על ידי הלקוח. לדוגמא, במקרה בו החברה לא מצליחה ליצור קשר טלפוני עם מקבל המשלוח או שהוא איננו זמין בכתובת שנמסרה על ידי הלקוח, החברה שומרת על זכותה לעשות שינויים בהתאם לכך ולמסור את המשלוח בחלון זמן אחר, וכל זאת בתיאום עם מקבל המשלוח.   

בכל הזמנת משלוח, נציג החברה יצור קשר טלפוני עם מקבל המשלוח (בין אם מדובר בלקוח המזמין או באדם אחר), טרם שליחתו, על מנת לוודא את כתובת האספקה ועל מנת לוודא את הימצאותו של מקבל המשלוח בכתובת שנמסרה.  

הזמנה שנאספה מהסטודיו על ידי הלקוח או על ידי שליח מטעמו, אינה באחריות החברה מרגע שיצאה ממנה. באחריות הלקוח או מי מטעמו לוודא שההזמנה לשביעות רצונו טרם עזיבתה את הסטודיו. 

אין החברה מתחייבת להעביר מידע ללקוחותיה על מצב ההזמנה וזמן הגעתה אל מקבל המשלוח בטלפון, בדואר אלקטרוני או בהודעות SMS.

החברה לא תשלח תמונות של המוצר ללקוח. 

עיכובים במסירת משלוח עלולים לקרות מפעם לפעם. בלונז איננה אחראית לעיכובים, אולם היא תעשה כל שעל ידה על מנת לצמצם היתכנות מצבים מסוג זה. 

מרגע שמשלוח יצא מהסטודיו, איננו יכולים לשנות את חלון הזמנים למסירתו או את כתובת המסירה. 

במידה ואין מענה בכתובת מסירת המשלוח ואין אדם אחר שיקבל את המשלוח, המשלוח יחשב “failed delivery”, כלומר משלוח שלא נמסר מחמת היעדרות הנמען בכתובת שסופקה לחברה. במקרה כזה השליח יחזיר את המוצרים לסטודיו החברה, והלקוח יהיה האחראי הבלעדי לבוא ולדרוש אותם או לדאוג לשליח מטעמו שיעשה כן. החברה לא תשיב את כספו של לקוח שהמשלוח שהזמין נחשב ל failed delivery.

כאשר הנך מקבל משלוח מאתנו, אנא בדוק כי כל המוצרים ישנם וכי הם במצב תקין ולשביעות רצונך. 

במידה ופריט חסר או לטעמך פגום, אנא הבא זאת לתשומת ליבו של השליח וצור קשר עם החברה באופן מידי (ולא יותר מאשר שעתיים לאחר מסירת המשלוח) באמצעות הטלפון ב- 03-5222243 או בדוא”ל. חשוב מאוד שבמידה ואין נציג פנוי לקבל את שיחתכם, שתשאירו הודעה עם פרטי ההזמנה והמקרה. 

טענות בדבר חוסרים או מוצרים פגומים במשלוח לא יתקבלו יותר משעתיים לאחר מסירת המשלוח. 

אם חל פגם במשלוח שקיבלתם, אנא שלחו תמונה הממחישה זאת לכתובת הדואר האלקטרוני של החברה.  

אחריות ובטיחות

החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.

אבטחת מידע ופרטיות

החנות מאפשרת ללקוחותיה לרכוש את מוצריה באופן מקוון באמצעות מערכת סליקה אוטומטית. כל תעבורת המידע הרגיש מוצפנת בפרוטוקול  SSL 128bit בתקן אבטחה מחמיר בשיטת PCI DSS המגן על המידע. החברה מתחייבת לשמור בסודיות את הפרטים האישיים שנמסרים לידיה וכן את הרכישות שביצע הלקוח. במידה ולמרות הכל, יעשה שימוש לרעה בפרטי כרטיס האשראי, ע”פ חוק- מחויבת החברה המנפיקה את כרטיס האשראי להחזיר ללקוח את מלוא סכום העסקה.

פרטי פעולת הרכישה ופרטי הרוכש ישמשו לשימושה הפנימי של החברה בלבד ולא יועברו על ידה לכל גורם אחר, למעט העברת הפרטים לחברת האשראי לשם קבלת אישור לביצוע עסקת הרכישה. הרוכש מסכים כי החברה תשמור את פרטיו במערכת נתוניה.

הנהלת האתר רשאית, אך לא חייבת, להציג או לשלוח ללקוחותיה עדכונים דרך חשבונם באתר באמצעות הדואר האלקטרוני ו\או הודעות SMS. בכלל זה עדכוני תוכן, מידע על שירותיה ומוצריה, כמו גם, מבצעים, חידושים באתר, כמשמעות הדברים בסעיף 30א. לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ’ב – 1982.

החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

על מנת לבצע את הזמנה באתר BALONZ יתכן והמשתמש יידרש להירשם לאתר באמצעות כתובת דואר אלקטרוני וסיסמה אישית . המשתמש יידרש לספק פרטים שיידרשו לצורך טיפול בהזמנה כגון שם מלא, כתובת מגורים, כתובת למשלוח, טלפון נייד. המשתמש מאשר ומסכים כי מסירת הפרטים האישיים במהלך ההזמנה נעשית על פי רצונו של המשתמש ובהסכמתו. מסירת הפרטים מעידה על הסכמתו של המשתמש למסירתם.י

ככל שהמשתמש אינו מעוניין לקבל הודעות מטעם BALONZ המשתמש יוכל לבחור, בעת ההרשמה לאתר, שלא להצטרף לרשימת התפוצה של BALONZ. כמו כן יוכל המשתמש לבחור להסיר, בכל עת, את פרטיו וכל המידע האישי הנשמר אצלנו ממאגר הנתונים של balonz תוך זמן סביר וזאת על ידי שליחת מייל לכתובת: [email protected]

קניין רוחני

כל זכויות הקניין הרוחני באתר ו/או במוצרים, לרבות זכויות היוצרים, הדגמים, השיטות והסודות המסחריים, הנם רכושה של החברה בלבד או/ו לפי העניין צדדים שלישיים. זכויות אלה חלות, בין השאר, על תכנים באתר, לרבות שירותים המוצעים בו, רשימת המוצרים, תיאור ועיצוב המוצרים וכל פרט אחר הקשור להפעלתו של האתר, עיצוב, תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכיו”ב, בין בממשק החיצוני, בין בקוד מקור ובין בקוד יעד.

אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק, לתרגם, להכניס שינויים, לפרסם, לשדר, להציג, לבצע, להנפיק רישיון, ליצור עבודות נגזרות, לבצע הנדסת-היפוך (reverse engineering) או למכור באופן חלקי או מלא, זמני או קבוע, בכל צורה שהיא, כל חלק מהמידע או מהתכנים הכלולים באתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב מוצרים, תמונות המוצרים וכיוצא בזאת, בלא קבלת אישורה של החברה או (לפי העניין) צדדים שלישיים, מראש ובכתב. כמו כן, אין לעשות שימוש באתר באופן המהווה או שעשוי להוות הפרה או פגיעה בקניין הרוחני של החברה, ללא הסכמתה המפורשת לכך בכתב ומראש.

אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים בבסיס הנתונים שבאתר, ברשימת המוצרים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים בו, בלא קבלת הסכמתה של החברה מראש ובכתב.

אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים באתר לצורך הצגתם באתר או בשירות אחר כלשהו, בלא לקבל את הסכמתה של החברה מראש ובכתב ובכפוף לתנאי אותה הסכמה (אם תינתן).

השם ״BALONZ״ או ״בלונז״ וכן שם המתחם (domain name) של האתר, סימני המסחר (בין אם נרשמו ובין אם לא) הם כולם רכושה של החברה בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמתה בכתב ומראש.

כל התוכן המילולי, אייקונים (ICONS) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותם הבלעדית של החברה. 

יש להשתמש בשירותי האתר למטרות חוקיות בלבד.

אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך בתכנים מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו”ב.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוג Crawlers, Robots וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר. בכלל זה, אין ליצור ואין להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מהאתר.

אין להציג תכנים מהאתר בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה.

אין להציג תכנים מהאתר בכל דרך שהיא – ובכלל זה באמצעות כל תוכנה, מכשיר, אביזר או פרוטוקול תקשורת – המשנים את עיצובם באתר או מחסירים מהם תכנים כלשהם ובפרט פרסומות ותכנים מסחריים.

דין וסמכות שיפוט

  • פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב”ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.